ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΟΦΗ ΣΤΗΝ PRE LEAGUE ΑΝΔΡΩΝ 2023-24

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΟΦΗ ΣΤΗΝ PRE LEAGUE ΑΝΔΡΩΝ 2023-24

H πρώτη φάση του πρωταθλήματος ξεκινάει στις 4 Νοεμβρίου και ολοκληρώνεται στις 16 Μαρτίου.

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της Pre League 2023-24:

1η Αγωνιστική-Αποτελέσματα

ΑΠΣ Ήφαιστος Φλώρινας -ΑΣ Κέρκης 3 - 0 (25 - 0, 25 - 0, 25 - 0) (α.α)

ΑΣ Άρης-ΝΓΣΘ Ηρακλής 3 - 2 (22 - 25, 20 - 25, 25 - 20, 25 - 23, 18 - 16)

ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΟ Αιγιαλέων 1 - 3 (26 - 24, 25 - 27, 18 - 25, 22 - 25)

ΑΟ Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου-ΓΣ Πανιώνιος 0 - 3 (27 - 29, 17 - 25, 22 - 25)

ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΟΦΗ 2-3  (13-25, 25-21, 25-23, 12-25, 15-17).

2η αγωνιστική 

ΟΦΗ-ΓΣ Πανιώνιος 3 - 2 (26 - 24, 25 - 22, 25 - 27, 22 - 25, 20 - 18)

ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΑΣ Πανερυθραϊκός 3 - 1 (19 - 25, 25 - 21, 25 - 21, 25 - 20)

ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΣ Άρης 3 - 1 (25 - 21, 20 - 25, 25 - 16, 25 - 13)

ΝΓΣΘ Ηρακλής- ΑΠΣ Ήφαιστος Φλώρινας 3 - 1 (25 - 19, 25 - 27, 25 - 14, 25 - 21)

3η αγωνιστική (18 Νοεμβρίου)

ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΟΦΗ 0 - 3 (24 - 26, 17 - 25, 25 - 27).

ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΠΣ Ήφαιστος Φλώρινας 3 - 1 (25 - 21, 25 - 27, 25 - 20, 25 - 14).

ΑΣ Άρης-ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3 - 2 (25 - 18, 25 - 22, 20 - 25, 23 - 25, 15 - 9)

ΑΟ Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου-ΝΓΣΘ Ηρακλής 3 - 2 (25 - 23, 25 - 21, 22 - 25, 24 - 26, 17 - 15)

4η Αγωνιστική-Αποτελέσματα

ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΣ Άρης 0 - 3 (23 - 25, 18 - 25, 22 - 25).

ΝΓΣΘ Ηρακλής-ΓΣ Πανιώνιος 3 - 1 (25 - 22, 25 - 18, 21 - 25, 25 - 20).

ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης- ΑΠΣ Ήφαιστος Φλώρινας 2 - 3 (16 - 25, 24 - 26, 25 - 21, 25 - 19, 8 - 15).
ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΟ Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου 1 - 3 (28 - 26, 16 - 25, 16 - 25, 28 - 30).

ΟΦΗ-Κέρκης Σάμου (ο Κέρκης Σάμου αποβλήθηκε απο το πρωτάθλημα).

5η αγωνιστική (2 Δεκεμβρίου)

ΑΟ Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου-ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3 - 0 (25 - 15, 25 - 19, 25 - 19)

ΑΠΣ Ήφαιστος Φλώρινας-ΑΣ Πανερυθραϊκός 3 - 2 (20 - 25, 20 - 25, 25 - 16, 25 - 23, 15 - 10)

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΟ Αιγιαλέων 3 - 1 (22 - 25, 25 - 14, 25 - 21, 25 - 14)

ΑΣ Κέρκης - ΝΓΣ Ηρακλής

ΑΣ Άρης - ΟΦΗ 1-3 (20-25, 25-23, 21-25, 23-25).

 

6η Αγωνιστική

ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΓΣ Πανιώνιος 0 - 3 (14 - 25, 22 - 25, 16 - 25).

ΟΦΗ-ΝΓΣΘ Ηρακλής 3 - 0 (29 - 27, 25 - 18, 25 - 20).

ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΟ Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου 1 - 3 (18 - 25, 25 - 21, 19 - 25, 16 - 25).

ΑΣ Άρης-ΑΠΣ Ήφαιστος Φλώρινας 2 - 3 (23 - 25, 25 - 19, 25 - 22, 13 - 25, 12 - 15).

 

7η αγωνιστική (16 Δεκεμβρίου)

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Πανερυθραϊκός 3 - 1 (24 - 26 25 - 15 25 - 19 25 - 9)
 
ΝΓΣΘ Ηρακλής-ΑΟ Αιγιαλέων 3 - 0 (25 - 20, 25 - 22, 28 - 26)

ΑΟ Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου-ΑΣ Άρης 3 - 0  (25 - 18, 25 - 20, 25 - 19)

ΑΠΣ Ήφαιστος - ΟΦΗ 2-3  (26-28, 33-31, 15-25, 25-21, 19-21)

8η Αγωνιστική (6 Ιανουαρίου)

ΟΦΗ-ΑΟ Αιγιαλέων 3 - 1 (25 - 22, 24 - 26, 25 - 16, 25 - 14)

ΑΣ Άρης- ΓΣ Πανιώνιος 3 - 0 (25 - 18 25 - 20 25 - 16)

ΑΠΣ Ήφαιστος Φλώρινας- ΑΟ Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου 1 - 3 (24 - 26, 18 - 25, 25 - 18, 19 - 25)

ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΝΓΣΘ Ηρακλής 0 - 3 (11 - 25, 19 - 25, 18 - 25)

 

9η αγωνιστική 

ΑΟ Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου-ΟΦΗ 3 - 0 (25 - 18, 25 - 21, 25 - 18)

ΑΟ Αιγιαλέων- ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3 - 1 (25 - 16, 25 - 22, 20 - 25, 25 - 15)

ΝΓΣΘ Ηρακλής-ΑΣ Πανερυθραϊκός 3 - 1 (25 - 19, 25 - 22, 26 - 28, 25 - 21)

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΠΣ Ήφαιστος Φλώρινας 3 - 0 (25 - 20, 25 - 17, 25 - 13)

 

10η αγωνιστική (20 Ιανουαρίου)

ΝΓΣΘ Ηρακλής- ΑΣ Άρης 0 - 3 (21 - 25, 21 - 25 23 - 25).
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΟ Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου 0 - 3 (23 - 25, 19 - 25, 19 - 25).
ΑΟ Αιγιαλέων- ΑΣ Πανερυθραϊκός 3 - 2 (25 - 19, 25 - 14, 16 - 25, 17 - 25, 17 - 15).
ΟΦΗ-ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3 - 0 (25 - 16, 25 - 15, 25 - 15).

 

11η αγωνιστική (27 Ιανουαρίου)

ΓΣ Πανιώνιος-ΟΦΗ 2 - 3 (27 - 25, 25 - 23, 23 - 25, 17 - 25, 12 - 15)
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3 - 1 (25 - 19, 19 - 25, 25 - 12, 25 - 1)
ΑΣ Άρης-ΑΟ Αιγιαλέων 3 - 1 (19 - 25, 25 - 19, 26 - 24, 25 - 22)
ΑΠΣ Ήφαιστος Φλώρινας-ΝΓΣΘ Ηρακλής 1 - 3 (22 - 25, 29 - 27, 22 - 25, 23 - 25)

 

12η αγωνιστική (3 Φεβρουαρίου)

ΟΦΗ-ΑΣ Πανερυθραϊκός 3 - 0 (25 - 16, 25 - 18, 25 - 14)

ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΑΣ Άρης 3 - 2 (25 - 20, 18 - 25, 16 - 25, 25 - 20, 19 - 17).

ΑΠΣ Ήφαιστος Φλώρινας-ΑΟ Αιγιαλέων 3 - 1 (25 - 14, 22 - 25, 29 - 27, 25 - 23).

ΝΓΣΘ Ηρακλής-ΑΟ Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου 2 - 3 (23 - 25, 23 - 25, 25 - 20, 25 - 22, 12 - 15).

 

13η Αγωνιστική

ΑΠΣ Ήφαιστος Φλώρινας- ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3 - 0 (25 - 15, 25 - 22, 25 - 22)

ΑΣ Άρης-ΑΣ Πανερυθραϊκός 3 - 0 (25 - 23, 25 - 20, 25 - 12)

ΓΣ Πανιώνιος- ΝΓΣΘ Ηρακλής 3 - 1 (25 - 21, 24 - 26, 25 - 21, 26 - 24)

ΑΟ Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου- ΑΟ Αιγιαλέων 3 - 1 (25 - 19, 25 - 2,0 22 - 25, 25 - 21)

Ρεπό ο ΟΦΗ

 

14η αγωνιστική (17 Φεβρουαρίου)

ΜΓΣ Εθνικός - ΑΟ Φλοίσβος
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΠΣ Ήφαιστος
ΑΟ Αιγιαλέων - ΓΣ Πανιώνιος

ΝΓΣ Ηρακλής - ΑΣ Κέρκης
ΟΦΗ - ΑΣ Άρης 2-3 (23-25, 25-21, 25-20, 22-25, 13-15).

 

15η αγωνιστική (24 Φεβρουαρίου)

ΓΣ Πανιώνιος - ΜΓΣ Εθνικός
ΑΟ Φλοίσβος - ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΠΣ Ήφαιστος - ΑΣ Άρης
ΑΣ Κέρκης - ΑΟ Αιγιαλέων
ΝΓΣ Ηρακλής - ΟΦΗ

 

16η αγωνιστική (2 Μαρτίου)

ΜΓΣ Εθνικός - ΑΣ Κέρκης
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Άρης - ΑΟ Φλοίσβος
ΑΟ Αιγιαλέων - ΝΓΣ Ηρακλής
ΟΦΗ - ΑΠΣ Ήφαιστος
 

17η αγωνιστική (9 Μαρτίου)

ΝΓΣ Ηρακλής - ΜΓΣ Εθνικός
ΑΣ Κέρκης - ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Άρης
ΑΟ Φλοίσβος - ΑΠΣ Ήφαιστος
ΑΟ Αιγιαλέων - ΟΦΗ
 

18η αγωνιστική (16 Μαρτίου)

ΜΓΣ Εθνικός - ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΝΓΣ Ηρακλής
ΑΣ Άρης - ΑΣ Κέρκης
ΑΠΣ Ήφαιστος - ΓΣ Πανιώνιος
ΟΦΗ - ΑΟ Φλοίσβος