ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΟΦΗ ΣΤΗΝ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2023-24

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΟΦΗ ΣΤΗΝ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2023-24

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α2 γυναικών 2023-24:
 

1η αγωνιστική 

ΓΣ Πετρούπολης - ΑΠΟ Δάφνη 3-0 (25 - 17, 25 - 23, 26 - 24).

ΑΕ Αμπελοκήπων- ΑΣΠ Απόλλων 1-3 (15 - 25 25 - 22 23 - 25 25 - 27)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΕ Αγ. Παρασκευής 1-3 (20 - 25 24 - 26 25 - 15 17 - 25)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Ηλιούπολις 3-0 (25 - 23 25 - 7 25 - 22)
ΑΟ Ιωνικός - ΝΟΠ Ρεθύμνου 3-0  (25 - 20 25 - 22 26 - 24)
ΟΦΗ - ΑΟ Ένωση Ιλίου 3-1 ( 21-25, 25-23, 25-23, 25-18).

 

2η αγωνιστική

ΓΣ Ηλιούπολης-ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας 1 - 3 ( 23 - 25, 25 - 27, 25 - 10, 21 - 25)

ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΝΟΠ Ρεθύμνου 2 - 3 (25 - 18, 22 - 25, 25 - 22, 23 - 25, 8 - 15)
2 - 3
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΣΚ Ηρακλής 0 - 3 (20 - 25, 17 - 25, 11 - 25)

ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου- ΑΕ Αμπελοκήπων 3 - 1 (25 - 17, 25 - 15, 21 - 25, 25 - 19)

ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟΝ Αργυρούπολης 0 - 3 ( 18 - 25, 17 - 25, 11 - 25)

ΟΦΗ-ΓΣ Πετρούπολης 1 - 3 (21 - 25, 25 - 23, 21 - 25, 10 - 25)

 

3η αγωνιστική 


ΓΣΚ Ηρακλής- ΑΣΠ Απόλλων 3 - 0 (25 - 14, 25 - 12, 25 - 11)

ΑΕ Αμπελοκήπων- ΟΦΗ 0 - 3 (21 - 25, 18 - 25, 20 - 25)

ΓΣ Πετρούπολης- ΑΟ Ένωση Ιλίου 3 - 1 (25 - 13, 25 - 12, 21 - 25, 25 - 12)

ΑΟΝ Αργυρούπολης- ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου 3 - 1 (25 - 17, 20 - 25, 26 - 24, 25 - 18)

 

4η αγωνιστική

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΝΟΠ Ρεθύμνου 3 - 2 (27 - 25, 25 - 17, 14 - 25, 18 - 25, 18 - 16)

ΓΣ Πετρούπολης-ΑΕ Αμπελοκήπων 3 - 0 (25 - 8, 25 - 14, 25 - 14)

ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΓΣ Ηλιούπολης 3 - 0 (25 - 14, 26 - 24, 25 - 23)

ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου-ΓΣΚ Ηρακλής 0 - 3 (12 - 25, 21 - 25, 17 - 25)

ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας 0 - 3 (22 - 25, 17 - 25, 23 - 25)

ΟΦΗ-ΑΟΝ Αργυρούπολης 0 - 3 (20 - 25, 23 - 25, 11 - 25)

 

5η αγωνιστική 

ΓΣΚ Ηρακλής-ΟΦΗ 3 - 0 (25 - 20, 25 - 18, 25 - 13)

ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΟ Ένωση Ιλίου 0 - 3 (21 - 25, 23 - 25, 16 - 25)

ΓΣ Ηλιούπολης-ΑΕ Αγ. Παρασκευής 2 - 3 (19 - 25, 25 - 22, 24 - 26, 25 - 22, 8 - 15)

ΑΟΝ Αργυρούπολης -ΓΣ Πετρούπολης 2 - 3 (25 - 16, 17 - 25, 18 - 25, 25 - 16, 9 - 15)

ΝΟΠ Ρεθύμνου  ΑΣΠ Απόλλων 3 - 1 (25 - 8, 26 - 28, 25 - 17, 25 - 21)

ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου 0 - 3 (22 - 25, 22 - 25, 25 - 27)

 

6η αγωνιστική 

ΟΦΗ - ΑΟ Ιωνικός 3-0 (25-18, 25-17, 25-20)

ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου-ΝΟΠ Ρεθύμνου 3 - 0 (25 - 21, 25 - 18, 25 - 18).

ΑΣΠ Απόλλων-ΓΣ Ηλιούπολης 0 - 3 (16 - 25 16 - 25 20 - 25).

ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΟΝ Αργυρούπολης 0 - 3 (20 - 25 12 - 25 16 - 25).

ΓΣ Πετρούπολης-ΓΣΚ Ηρακλής 1 - 3 (25 - 23 17 - 25 22 - 25 24 - 26).

ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΑΕ Αγ. Παρασκευής 1 - 3 (18 - 25, 20 - 25, 27 - 25, 19 - 25).

 

7η αγωνιστική 

ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΟΦΗ 1-3 (23-25, 25-21, 23-25, 21-25)

ΓΣΚ Ηρακλής- ΑΕ Αμπελοκήπων 3 - 0 (25 - 10, 25 - 19, 25 - 9)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΣΠ Απόλλων 3 - 0 (25 - 15, 25 - 17, 25 - 22)

ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΟ Ένωση Ιλίου 3 - 1 (24 - 26, 25 - 17, 25 - 22, 25 - 14)

ΓΣ Ηλιούπολης- ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου 3 - 1 (19 - 25, 25 - 12, 25 - 20, 25 - 21)

ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-ΓΣ Πετρούπολης 1 - 3 (20 - 25, 25 - 23, 13 - 25, 22 - 25)

 

8η αγωνιστική 

ΓΣ Πετρούπολης-ΝΟΠ Ρεθύμνου 3 - 2 (26 - 24, 21 - 25, 23 - 25, 25 - 23, 15 - 6)

ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας 1 - 3 (17 - 25, 20 - 25, 25 - 11, 24 - 26)

ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΑΣΠ Απόλλων 3 - 0 (25 - 13, 25 - 17, 25 - 19)

ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΣΚ Ηρακλής 2 - 3 (23 - 25, 25 - 23, 19 - 25, 25 - 20, 12 - 15)

ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου-ΑΕ Αγ. Παρασκευής 2 - 3 (21 - 25, 25 - 8, 25 - 17, 10 - 25, 13 - 15)

ΟΦΗ-ΓΣ Ηλιούπολης 3 - 0 (25 - 18, 25 - 22, 25 - 21)

 

9η αγωνιστική 

ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΟΦΗ 3-2 (25-22, 25-15, 22-25, 23-25, 15-5)

ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΟ Ένωση Ιλίου 3 - 0 (25 - 17, 25 - 14, 27 - 25)

ΑΣΠ Απόλλων-ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου 0 - 3 (15 - 25, 17 - 25, 17 - 25)

ΓΣ Ηλιούπολης-ΓΣ Πετρούπολης 0 - 3 (19 - 25, 22 - 25, 24 - 26)

ΝΟΠ Ρεθύμνου-ΑΕ Αμπελοκήπων 3 - 0 (25 - 11, 25 - 8, 25 - 16)

ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-ΑΟΝ Αργυρούπολη 0 - 3 (15 - 25, 21 - 25, 17 - 25)

 

10η αγωνιστική (23 Δεκεμβρίου)

ΟΦΗ - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-20, 25-13, 25-18).
ΓΣ Πετρούπολης - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΣ Ηλιούπολις 1-3  (17 - 25, 16 - 25, 25 - 22, 18 - 25).

ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΝΟΠ Ρεθύμνου 3-0  (25 - 12, 25 - 22, 25 - 16).

ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟ Ιωνικός 3-0  (25 - 20, 25 - 10, 25 - 16).

ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΑΠΌ Δάφνη 0-3  (22 - 25, 20 - 25, 16 - 25)

 

11η αγωνιστική (6-7 Ιανουαρίου)

ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου-ΟΦΗ 3 - 1 (27 - 29, 25 - 23, 25 - 23, 26 - 24)

ΑΣΠ Απόλλων-ΓΣ Πετρούπολης 0 - 3 (17 - 25, 18 - 25, 17 - 25)

ΓΣ Ηλιούπολης-ΑΟΝ Αργυρούπολης 0 - 3 (20 - 25 19 - 25 16 - 25)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΕ Αμπελοκήπων 3 - 0 (25 - 21 25 - 10 25 - 14)

ΝΟΠ Ρεθύμνου -ΓΣΚ Ηρακλής (7/1, 4μμ)
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας - ΑΟ Ένωση Ιλίου (7/1, 6μμ)

12η αγωνιστική 

ΑΣΠ Απόλλων-ΑΕ Αμπελοκήπων 3 - 0 (25 - 21, 25 - 15, 25 - 19)

ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΟΦΗ  3 - 2 (25 - 13, 25 - 22, 27 - 29, 28 - 30, 16 - 14)

ΓΣ Ηλιούπολης-ΓΣΚ Ηρακλής 0 - 3 (25 - 27, 17 - 25 25 - 27)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΟΝ Αργυρούπολης 0 - 3 (15 - 25 11 - 25 22 - 25)

ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου-ΓΣ Πετρούπολης 2 - 3 (25 - 19 20 - 25 25 - 27 30 - 28 10 - 15)

ΝΟΠ Ρεθύμνου- ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας 3-2 ( 25 - 22, 22 - 25, 30 - 28, 24 - 26, 20 - 18)

 

13η αγωνιστική (20 Ιανουαρίου)

ΓΣ Πετρούπολης - ΟΦΗ 3-1 (25 - 22, 24 - 26, 26 - 24, 25 - 11)

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΠΟ Δάφνη 0-3 (15 - 25, 20 - 25,19 - 25)

ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων 3-0  (25 - 12, 25 - 14, 25 - 18)

ΓΣΚ Ηρακλής- ΑΕ Αγ. Παρασκευής 3-0  (25 - 22, 25 - 14, 25 - 15)

ΑΟ Ιωνικός - ΓΣ Ηλιούπολις 0-3  (13 - 25, 21 - 25,13 - 25)

ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Ένωση Ιλίου 3-2 (18 - 25, 25 - 15, 24 - 26, 25 - 16, 15 - 10)

 

14η αγωνιστική

ΓΣ Ηλιούπολης-ΝΟΠ Ρεθύμνου 3 - 0 (25 - 21, 25 - 22, 25 - 20).

ΑΣΠ Απόλλων-ΓΣΚ Ηρακλής 0 - 3 (20 - 25, 18 - 25, 21 - 25).

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας 3 - 0 (25 - 16, 25 - 16, 25 - 19).

ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΓΣ Πετρούπολης 0 - 3 (19 - 25, 15 - 25, 20 - 25).

ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου-ΑΟΝ Αργυρούπολης 1 - 3 (18 - 25, 25 - 23, 17 - 25, 13 - 25).

ΟΦΗ-ΑΕ Αμπελοκήπων 3-0 (25-20, 25-16, 25-21).

 

15η αγωνιστική

ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου 3 - 0 (25 - 14, 25 - 21, 25 - 19).
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΟΦΗ 3 - 1 (25 - 11, 23 - 25, 25 - 18, 25 - 18).
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΓΣ Πετρούπολης 1 - 3 (13 - 25, 24 - 26, 25 - 23, 10 - 25).
ΓΣ Ηλιούπολης-ΑΟ Ένωση Ιλίου 3 - 0 (25 - 10, 25 - 16, 25 - 8).

ΝΟΠ Ρεθύμνου -ΑΕ Αγ. Παρασκευή 3-1  (25 - 23, 16 - 25, 25 - 18, 27 - 25)

ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25 - 14, 25 - 19, 25 - 16)

 

16η αγωνιστική 

ΓΣ Πετρούπολης- ΑΟΝ Αργυρούπολης 0 - 3 (23 - 25, 17 - 25, 19 - 25).

ΑΕ Αγ. Παρασκευής- ΓΣ Ηλιούπολης 2 - 3 (25 - 12, 25 - 23, 15 - 25, 15 - 25, 12 - 15).

ΑΟ Ένωση Ιλίου- ΑΕ Αμπελοκήπων 3 - 1 (25 - 15, 20 - 25, 25 - 18, 25 - 22).

ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου- ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας 2 - 3 (25 - 21, 19 - 25, 23 - 25, 25 - 20, 11 - 15).

ΑΣΠ Απόλλων- ΝΟΠ Ρεθύμνου 1 - 3 (23 - 25, 28 - 26, 16 - 25, 15 - 25).


ΟΦΗ- ΓΣΚ Ηρακλής 0 - 3 (21 - 25, 25 - 27, 17 - 25).

 

17η αγωνιστική 

ΓΣΚ Ηρακλής- ΓΣ Πετρούπολης 3 - 2 (25 - 18, 25 - 14, 23 - 25, 22 - 25, 15 - 10)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής- ΑΟ Ένωση Ιλίου 2 - 3 (23 - 25, 25 - 19, 14 - 25, 25 - 17, 13 - 15)

ΑΟΝ Αργυρούπολης- ΑΕ Αμπελοκήπων 3 - 0 (25 - 11, 25 - 10, 25 - 19)

ΓΣ Ηλιούπολης- ΑΣΠ Απόλλων 3 - 0 (25 - 18, 25 - 8, 25 - 16)

ΝΟΠ Ρεθύμνου- ΑΠΟ Δάφνη Αγίου Δημήτριου 3 - 2 (17 - 25, 16 - 25, 25 - 19, 25 - 17, 15 - 9)

ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας- ΟΦΗ 3 - 2 (24 - 26, 25 - 14, 25 - 11, 16 - 25, 15 - 7)

 

18η αγωνιστική (24 Φεβρουαρίου)

ΟΦΗ - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Ιωνικός
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Ηλιούπολις - ΑΠΟ Δάφνη
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΑΟΝ Αργυρούπολης
 

19η αγωνιστική (2 Μαρτίου)

ΓΣ Ηλιούπολις - ΟΦΗ
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟ Ιωνικός - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΠΟ Δάφνη
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Ένωση Ιλίου
 

20η αγωνιστική (9 Μαρτίου)

ΟΦΗ - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΟ Ιωνικός
ΑΠΟ Δάφνη - ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΓΣΚ Ηρακλής
 

21η αγωνιστική (16 Μαρτίου)

ΑΣΠ Απόλλων - ΟΦΗ
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣ Ηλιούπολις - ΑΕ Αμπελοκήπων
ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟ Ιωνικός - ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΠΟ Δάφνη - ΑΟ Ένωση Ιλίου
 

22η αγωνιστική (30 Μαρτίου)

ΟΦΗ - ΑΠΟ Δάφνη
ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Ηλιούπολις
ΓΣΚ Ηρακλής - ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΑΟ Ιωνικός